Kurier do Austrii

2019-07-19
Kraj nadania
Kraj doręczenia
Waga (kg)
Ilość
Kształt opakowania
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Paczki do Austrii

Członkowie Unii Europejskich mogą prowadzić ze sobą nieograniczony handel, dotyczy to nie tylko dużych korporacji, ale też drobnych przedsiębiorców. Ci ostatni, dzięki internetowym, mają szansę tanim kosztem dotrzeć do odbiorców w całej UE, w tym do Austrii – wystarczy stworzyć sklep online w innych wersjach językowych. Jednak sprzedane towary trzeba w jakiś sposób przesłać do adresata, a usługi kurierskie w przypadku paczek zagranicznych są dość kosztowne. Niewielka firma, nadająca zaledwie kilka przesyłek międzynarodowych w miesiącu, nie może liczyć na niskie ceny.

Paczki do Austrii

Nic zatem dziwnego, że coraz większą popularnością cieszy się broker BOXFOX.PL, zajmujący się pośrednictwem między kurierem a nadawcą. Firma gwarantuje swoim Klientom szybkie przesyłki zagraniczne do Austrii, które są dodatkowo bardzo bezpieczne. Jednak, co najważniejsze, dzięki niej paczka może być bardzo tania, zwłaszcza w porównaniu z ofertą bezpośrednią. Można wysyłać paczki o wiele taniej niż w przypadku oferty bezpośredniej. Głównym współpracownikiem BOXFOX.PL jest kurier GLS, któremu każdego miesiąca zapewnia on tysiące zleceń na paczki zagraniczne. Sprawia to, że broker negocjuje niskie ceny dla swoich Klientów biznesowych i indywidualnych. Dzięki temu sprzedawcy korzystający z jego usług mogą być w końcu konkurencyjni dla większych graczy z branży e-commerce, u których przesyłki są niezwykle tanie.

Ile kosztuje wysyłka paczki do Austrii?

Proponujemy atrakcyjne stawki za międzynarodowy transport paczek z Polski do Austrii, dostosowane do oczekiwań każdego z naszych klientów. Przedsiębiorcy z branży e-commerce mają możliwość uzyskania specjalnych zniżek poprzez regularne korzystanie z naszych usług. Możliwość skorzystania z preferencyjnego cennika pojawia się już przy wysyłce co najmniej dwóch przesyłek miesięcznie. Do szybkiego obliczenia ceny Twojej paczki z Polski do Austrii zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora online, gdzie należy wpisać wymiary paczki w centymetrach oraz jej ciężar w kilogramach. Zasada kalkulacji jest prosta: im większy rozmiar i waga paczki, tym wyższy koszt transportu. Opłaty za nasz serwis kurierski na odcinku Polska-Austria zaczynają się od 75,00 zł/netto.

Austria jest ważnym krajem dla usług kurierskich

Mieszkańcy Austrii są stosunkowo zamożni, szczególnie w porównaniu z Polakami. Z tego powodu bardzo chętnie robią zakupy online, przez co branża kurierska w kraju nieustannie się rozwija. Nie oznacza to jednak, że lubią oni przepłacać za towary czy paczki, chętnie wybierają tanie alternatywy, jeśli tylko mają gwarancję wysokiej jakości. Dlatego dużym powodzeniem wśród nich cieszą się polskie sklepy online, prowadzące sprzedaż międzynarodową. Istotną kwestią dla obywateli państwa jest także koszt przesyłki oraz czy jest możliwa jej bezpieczna i szybka dostawa. Często decydują się na droższą alternatywę, jeśli tylko paczka będzie tania. Dlatego polscy przedsiębiorcy zainteresowani tamtejszym rynkiem zbytu muszą proponować niedrogą, bezpieczną i szybką przesyłkę, w przeciwnym wypadku nie będą cieszyć się popularnością.

Tania, bezpieczna i szybka paczka do Austrii

Usługi Boxfox doskonale sprawdzają się w przypadku sklepów wysyłających towary do Austrii, są w końcu znacznie tańsze niż u kuriera. Firma gwarantuje też bezpieczeństwo nadawanych produktów i paczek, współpracując z GLS. Marka ta jest bardzo szybka i niezawodna. Jednak, co najważniejsze, broker oferuje swoim Klientom możliwość ubezpieczenia paczki. Opcja jest darmowa do kwoty 1000 złotych. Jest to bardzo dobra wiadomość dla przedsiębiorców, którzy w przypadku zagubienia towaru muszą zwrócić pieniądze adresatowi. Pośrednik kurierski zapewnia nie tylko bezpieczną, ale też możliwie szybką dostawę zakupów w zaledwie kilka dni roboczych przesyłka będzie na miejscu.

Tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki do Austrii

Oferta BOXFOX.PL jest skierowana także do osób prywatnych, które chcą skorzystać z bezpiecznej, szybkiej i taniej dostawy do Austrii. Ten piękny kraj zamieszkuje liczna Polonia, która każdego miesiąca otrzymuje tysiące paczek i różnych przesyłek od swoich rodzin oraz przyjaciół. W przypadku wysyłek międzynarodowych koszt gra istotną rolę, dlatego lepiej wybrać tanie usługi brokera, niż zlecać dostawy bezpośrednio u kuriera. Klienci indywidualni także doceniają fakt, że w BOXFOX.PL ich paczki są bezpieczne – im także firma zapewnia bezpłatne ubezpieczenie. Również w przypadku wysyłek krajowych mogą oni liczyć na szybkie usługi bez zbędnych formalności, które są bardzo konkurencyjne z kurierem.

Tanie szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie do Austrii

Aktualnie oferta BOXFOX.PL jest jedną z ciekawszych na polskim rynku kurierskim. Firma zapewnia bezpieczny, tani i szybki dowóz paczek nie tylko do Austrii, ale także do wielu innych krajów UE, m.in. do Szwecji, Niemiec czy Hiszpanii. Jednak to jeszcze nie wszystko! Polscy przedsiębiorcy mogą także za pośrednictwem brokera wysyłać towary na terytorium kraju. W tym wypadku ceny są równie atrakcyjne, a dostawy jeszcze szybsze i zawsze bezpieczne. Aby skorzystać z usługi dla firm, wystarczy skontaktować się z BOXFOX.PL za pośrednictwem infolinii lub formularza online. W możliwie krótkim czasie zostanie podesłana oferta indywidualna dotycząca dostarczania paczek i przesyłek, skrojona na miarę potrzeb Klienta. Warto też sprawdzić przykładowy cennik usług, dostępny na stronie.

Popularność tanich przesyłek kurierskich za granicę (do Austrii oraz innych krajów Europy) rośnie z roku na rok. Z czego wynika to zapotrzebowanie? Istnieje wiele powodów, ale do najważniejszych należy rozwój firm z branży e-commerce, które coraz chętniej poszerzają swoje zasięgi. Dotyczy to również polskich sklepów internetowych, dystrybuujących produkty cenione przez zagranicznych Klientów. Szybki i bezpieczny kurier to dla nich priorytet, pozwalający zapewnić zamawiającym dostawę rozmaitych paczek na najwyższym poziomie. Zachodni sąsiedzi Polski chętnie decydują się na zakup rodzimych produktów, co sprawia, że popyt na szybkie, bezpieczne i tanie przesyłki do Niemiec wśród przedsiębiorców rośnie. O ile nadanie paczki w granicach jednego kraju zazwyczaj nie wiąże się z wysokimi kosztami, w przypadku wysyłania do innego państwa europejskiego cena może okazać się dość wysoka. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu, stosunkowo tanie, szybkie i bardzo bezpieczne – wystarczy skorzystać z usług brokera BOXFOX.PL, pośredniczącego między firmą spedycyjną a Klientem. Zaletą takiego rozwiązania jest niewielki koszt, ale również brak konieczności dopełnienia wielu formalności u kuriera. Wystarczy wypełnić formularz, a następnie wydrukować otrzymane dokumenty i przygotować paczkę.

 

Jak znaleźć szybkiego i bezpiecznego kuriera do Austrii?

Zaufany kurier jest w stanie zadbać nie tylko o punktualność i dostarczenie paczki pod podany adres, ale również o bezpieczeństwo przesyłanych produktów. Na rynku funkcjonuje wiele firm spedycyjnych o zasięgu międzynarodowym, obejmującym Austrię i inne kraje Europy. Wybierając tę, z którą nawiążesz współpracę, szukaj najniższej ceny w zestawieniu z najwyższym standardem usług (bezpieczeństwo i szybkość są bardzo ważne). To możliwe – wystarczy skorzystać z platformy pośredniczącej, takiej jak BOXFOX.PL. Firma kurierska, z którą współpracujemy, znana jest w branży z dokładności i bezpieczeństwa dostaw. Jednocześnie, korzystając z naszych usług, nie musisz podpisywać żadnych długotrwałych umów, których często wymagają firmy spedycyjne, To korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą wypróbować opcję dostawy produktów do Austrii, zanim zdecydują się na ostateczne jej wprowadzenie. Warto zaznaczyć, że z oferty brokera mogą skorzystać nie tylko klienci biznesowi, ale również indywidualni. Twoja paczka lub inna przesyłka będzie bezpieczna w rękach szybkiego kuriera, który zadba o to, by dotarła na miejsce w jak najkrótszym czasie. Zdając sobie sprawę, że ochrona zawartości jest priorytetem dla naszych Klientów, oferujemy im również darmowe ubezpieczenie przesyłki na kwotę do 500 zł. w Przypadku wysyłki przedmiotów o wysokiej wartości broker daje możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia. 

Tania i bezpieczna  przesyłka do Austrii – jak ją przygotować?

Jeśli zdecydujesz, że Twoja paczka lub inna przesyłka  zostanie nadana za pośrednictwem naszego portalu do Austrii, warto mieć świadomość, w jaki sposób należy ją zapakować, aby zabezpieczyć jej zawartość przed uszkodzeniem, a jednocześnie – umożliwić kurierowi dostawę pod właściwe miejsce. Przy samym pakowaniu przesyłek należy przede wszystkim zadbać o odpowiednie unieruchomienie i izolację zawartości paczki, zwłaszcza jeśli są to przedmioty wrażliwe na uszkodzenia. Należy więc umieścić je w kartonowym pudełku, a oprócz tego owinąć folią bąbelkową lub styropianem. Następnie trzeba zabezpieczyć samą paczkę poprzez stosowne zaklejenie jej taśmą w taki sposób, aby nie mogła przypadkowo otworzyć się w transporcie do Austrii. Dodatkowo konieczne jest każdorazowe opatrzenie przesyłek stosownymi etykietami i listem przewozowym, który umożliwia dokładną dostawę. Dokumenty te otrzymasz po złożeniu zamówienia na szybką i tanią dostawę za pośrednictwem naszego portalu. Warto również wiedzieć, czego nie należy umieszczać w paczkach wysyłanych do Austrii. Podobnie jak w przypadku innych państw europejskich, wykluczone jest nadawanie materiałów wybuchowych czy aerozoli, amunicji i przedmiotów o wysokiej wartości, na przykład drogiej biżuterii. Warto zapoznać się z przepisami państwa i przewoźnika, aby wykluczyć naruszenie jakichkolwiek norm dotyczących zawartości paczek i przesyłek.

Szybki, tani i bezpieczny kurier do Austrii – ile dni trwa doręczenie?

Ekspresowa, bezpieczna przesyłka nadana za pośrednictwem BOXFOX.PL do Austrii będzie tania, ale przede wszystkim również szybka. Ostateczny czas doręczenia paczki zależy jednak od wybranej przez Ciebie opcji. Jeśli wybierzesz tę ekspresową, paczka może dotrzeć do adresata nawet w ten sam dzień lub następnego dnia roboczego. W przypadku ekonomicznej przeciętna dostawa to 2 dni robocze, dla kuriera GLS.

Jak adresować paczki do Austrii?

Poprawne adresowanie jest niezwykle ważne, aby przesyłka została doręczona bez dodatkowych utrudnień. Dzisiaj zlecenie nadania paczki do Austrii wprowadzamy online, najczęściej za pośrednictwem serwisów kurierskich. Cały proces zamówienia jest prosty i nie zajmuje użytkownikowi dużo czasu. Mimo, że każda platforma posiada intuicyjny formularz zamówienia, to często dochodzi do błędów w danych adresowych. Zatem, jak należy właściwie zaadresować paczkę? Uzupełnij precyzyjnie wszystkie wymagane dane adresowe dla nadawcy i odbiorcy. Podstawowe dane to: imię i nazwisko, nazwa ulicy, numer budynku, numer mieszkania (opcjonalnie), kod pocztowy, miejscowość, numer telefonu, adres e-mail. Podczas wysyłki paczki do Austrii, szczególnie zwróć uwagę na kody pocztowe, które mają inny format oraz liczbę znaków niż polskie.  

Paczki do Austrii – oferta dla firm

Paczkę do Austrii możesz nadać z domu, z miejsca pracy lub punktu nadania. Dlatego jeśli prowadzisz mały sklep z branży e-commerce, napisz do nas zapytanie o ofertę i zostań naszym klientem! W celu przygotowania dedykowanego cennika, wyślij nam parametry Twoich przesyłek – waga rzeczywista, wymiary paczek oraz informację co będzie zawartością wysyłki. Gwarantujemy sprawne i szybkie doręczenie do adresata.

Paczki do Austrii dla osób prywatnych

Chcesz wysłać prezent do rodziny, znajomego lub przeprowadzasz się do Wiednia, Innsbrucka, Linz a może innego miasta w Austrii i poszukujesz niedrogiej wysyłki paczek. Wyślij paczkę ze sprawdzonym brokerem BOXFOX.PL, który cieszy się wysokimi opiniami. Zapewniamy ubezpieczenie paczki w cenie usługi kurierskiej, wygodny sposób nadania i doręczenia – możesz nadać paczkę kurierem lub w punkcie nadania GLS Szybka Paczka. Co więcej, w każdej chwili odbiorca może samodzielnie przekierować paczkę w Austrii do punktu odbioru GLS, jeśli wie że nie będzie go pod wskazanym adresem dostawy w dniu doręczenia.

 

Inne kierunki

Z BoxFox dostarczysz przesyłkę do ponad 250 krajów na całym świecie! Zobacz nasz cennik przesyłek zagranicznych z pełną listą krajów, do których dostarczamy i zamów kuriera już dziś!

Formularz kontaktowyInformujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x