Kurier do Niemiec

2019-08-05
Kraj nadania
Kraj doręczenia
Waga (kg)
Ilość
Kształt opakowania
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Paczki do Niemiec

 

Paczki do Niemiec

Członkostwo w Unii Europejskiej ma bardzo wiele zalet, które są odczuwalne przez większość Polaków. Także rodzimi przedsiębiorcy dużo zyskali dzięki dołączeniu Polski do UE, otrzymali bowiem szansę na znaczne poszerzenie grona swoich Klientów. Jest to szczególnie odczuwalne w branży e-commerce, związanej ze sprzedażą towarów za pośrednictwem Internetu i kuriera. W dzisiejszych czasach wystarczy stworzyć atrakcyjną stronę z angielską wersją językową, aby móc oferować towary w wielu innych krajach, przede wszystkim europejskich. Dla naszych zachodnich sąsiadów polskie produkty są przeważnie tanie, dlatego chętnie je wybierają pod warunkiem, że dostawa będzie szybka, a towar bezpieczny. Z tego powodu przedsiębiorcom prowadzącym sklepy online, niezbędna jest tania i bezpieczna firma kurierska, która umożliwi błyskawiczne przesyłki do Niemiec. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się pośrednik w postaci brokera. Na tle konkurencji wyróżnia się firma BOXFOX.PL, oferująca niedrogie paczki i szybkie, bezpieczne przesyłki do wielu państw UE.

Tania paczka do Niemiec

Jednak jak to możliwe, że usługi pośrednika są tanie w porównaniu z tymi oferowanymi bezpośrednio u kuriera? Wbrew pozorom wytłumaczenie jest bardzo proste! Kiedy Klient pragnie nadać pojedynczą przesyłkę zagraniczną do Niemiec, to w firmie logistycznej może liczyć na cenę detaliczną, która jest wysoka w przypadku paczek międzynarodowych. Ta sama osoba zgłaszając się do brokera, zapłaci o wiele mniej. Kurier chętnie negocjuje stawki za paczki z BOXFOX.PL, broker posiada bowiem tysiące pojedynczych Klientów, dlatego jest bardziej pożądanym kontrahentem i otrzymuje usługi o wiele taniej. Jednocześnie osoby i firmy nawiązujące z nim współpracę mogą bezpiecznie i szybko nadawać przesyłki do wielu krajów Unii Europejskiej, m.in. Szwecji, Austrii czy Holandii.

Paczki do Niemiec – poznaj naszą ofertę dla firm.

Jeśli wysyłasz paczki do Niemiec, poświęć chwilę czasu i sprawdź, czy nie przepłacasz. Kontakt z nami zajmie Ci kilka minut. Nawiązując współpracę z nami zyskujesz najniższe ceny. Zarządzaj mądrze swoimi pieniędzmi. Jeśli skontaktujesz się z nami, wyślij niezbędne informacje do przygotowania dedykowanej oferty m.in. waga i wymiary przesyłek, kształt i rodzaj opakowania, ilość paczek w skali miesiąca.

Planujesz rozpocząć wysyłkę paczek do Niemiec i szukasz sprawdzonego brokera? Postaw na BOXFOX.PL! Nasz serwis kurierski oferuje cennik przypisany dla firm już od pierwszej wysyłki. Jeśli masz do nas pytania, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasz dział obsługi klienta służy pomocą i chętnie podzieli się z Tobą naszym doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie w logistyce dla początkujących przedsiębiorców jest kluczowe.

Niemcy są ważnym krajem dla usług kurierskich

Na terenie Niemiec mieszka bardzo dużo Polaków, którzy przeprowadzili się tam w celach zarobkowych. Poza tym rodzimi mieszkańcy tego kraju chętnie wybierają zakupy w polskich sklepach internetowych, zamawiając je kurierem. Nasze towary są bowiem tanie w porównaniu z ich wysoką jakością. Z tych dwóch powodów Niemcy są bardzo ważnym krajem dla usług kurierskich. Dostarczane są tam paczki zarówno dla Polonii, jak i obywateli państwa kupujących polskie produkty. Dlatego broker BOXFOX.PL posiada specjalną ofertę dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, których interesują tanie i szybkie przesyłki do zachodnich sąsiadów. Dodatkowo, dzięki darmowemu ubezpieczeniu paczek, dostawy za pośrednictwem tej firmy są bezpieczne. Broker współpracuje z międzynarodowym kurierem GLS, jednym z ważniejszych w branży logistycznej Europy. To szybki i bezpieczny pośrednik w dostarczaniu przesyłek m.in. do Niemiec.

Tanie przesyłki do Niemiec

Korzystanie z usług brokera BOXFOX.PL to dla sprzedawców polskich bardzo atrakcyjna opcja. Przedsiębiorcy, prowadzący sklepy online w wersjach obcojęzycznych, odnotowują dużo zamówień z Niemiec – w końcu zachodni sąsiedzi bardzo lubią robić zakupy online. Jednak dla kupujących ważnym czynnikiem jest cena przesyłki, a także szybki czas jej dostawy i bezpieczeństwo. W przypadku sprzedawcy, korzystającego z kuriera jako Klient detaliczny, pojedyncza paczka kosztowałaby bardzo dużo. Broker oferuje taką samą usługę nawet 80% taniej! Dzięki temu można przyciągnąć jeszcze więcej nabywców z zagranicy, kusząc ich niskimi kosztami przesyłki do Niemiec czy innego państwa. A co najważniejsze, dzięki takiej okazji ma on szansę konkurować z wielkimi firmami z branży e-commerce, których towary są nieco droższe, ale za to dostawy kurierskie darmowe.

Tanie przesyłki kurierskie do Niemiec

Oferowane przez BOXFOX.PL szybkie, bezpieczne i tanie przesyłki kurierskie o zasięgu międzynarodowym stają się coraz popularniejsze zarówno wśród właścicieli przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Jednym z głównych powodów jest dynamiczny rozwój polskich firm z sektora e-commerce. Dystrybuowane przez rodzime przedsiębiorstwa produkty coraz chętniej zamawiane są przez Klientów z innych krajów, co generuje zapotrzebowanie na godnego zaufania szybkiego kuriera. Wybór platformy brokera, takiego jak BOXFOX.PL, jest doskonałym rozwiązaniem dla Klientów biznesowych, ponieważ umożliwia nadanie szybkiej i bezpiecznej przesyłki do Niemiec w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a także bez żadnych zobowiązań. Oferujemy również możliwość bezpłatnego ubezpieczenia paczki do 500 zł.

Jak zabezpieczyć i nadać bezpieczną przesyłkę do Niemiec?

Aby zabezpieczyć przesyłkę do Niemiec, należy zapewnić zawartości odpowiednią izolację w postaci folii czy styropianu i odpowiednie zaklejenie opakowania. Tania, bezpieczna paczka powinna zostać opatrzona etykietą i listem przewozowym, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. W przypadku paczek wysyłanych w obrębie Polski znalezienie niedrogich usług spedycyjnych nie stanowi problemu; jeśli chodzi jednak o te zagraniczne, nie jest to już tak prostym zadaniem. Spedytorzy na swoich stronach oferują usługi kuriera w dość wysokich cenach, co sprawia, że rozważający poszerzenie zasięgów przedsiębiorcy często rezygnują ze swoich zamiarów. Dostawa przesyłki za pośrednictwem BOXFOX.PL jest więc bezpieczna, tania i szybka.

Szybki kurier do Niemiec – kiedy dotrze paczka?

Platforma BOXFOX.PL w zakresie przesyłek kurierskich obsługuje zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Oferujemy możliwość skorzystania z usług firm spedycyjnych tanio i bez zbędnych formalności. Niemcy są jednym z najpopularniejszych kierunków w przypadku przesyłek z Polski. Zastanawiasz się, jak długo będzie podróżowała z bezpiecznym kurierem tania i szybka paczka, zanim dotrze pod wskazany adres? Paczki do Niemiec doręczane są w niespełna 48 godzin od dnia przekazania kurierowi. 

Ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec?

Na koszt paczki z Polski do Niemiec ma wpływ szczególnie waga rzeczywista i wymiary przesyłki. Kolejne czynniki, które generują cenę to m.in. ubezpieczenie, szybkość dostawy, kształt i rodzaj opakowania. Często różnica w cenie jest znacząca, właśnie ze względu na kształt opakowania. Dlatego najtańszą opcją nadania paczki do Niemiec jest wysyłka w pudełku kartonowym o regularnych kształtach. Dla paczek ciężkich do 31,5 kg świetnym rozwiązaniem będzie kurier GLS, który pozwala owinąć karton folią stretch – usługa standardowa. Folia jest dodatkową ochroną dla towarów o dużej wadze rzeczywistej. GLS w swojej ofercie zapewnia także atrakcyjne ceny dla małych i lekkich przesyłek.

Jak wysłać paczkę do Niemiec?

Nadając paczkę do Niemiec za pośrednictwem kuriera GLS, masz dwie możliwości:

Pierwszy sposób wysyłki paczki do Niemiec to nadanie kurierem, w usłudze door to door. Kurier w dniu nadania przyjedzie po przesyłkę z wydrukowaną etykietą. Ta opcja jest wygodna dla małych i średnich firm z branży e-commerce, klientów indywidualnych, którzy pracują zdalnie i mogą oczekiwać na kuriera. Ponadto, często podczas wysyłki okazjonalnej kiedy nie mamy czasu i możliwości wydruku listów przewozowych. Opisany sposób nadania paczki, sprawdzi się szczególnie dla paczek o dużej wadze rzeczywistej i gabarytowej. Doręczenie przesyłki do Niemiec jest zależne od preferencji adresata. Dostawa paczki może być do rąk odbiorcy - pod wskazany adres lub dzięki funkcjonalności FlexDeliveryService przekierowana do punktu GLS Parcel Shop.


Jesteś cały dzień poza domem i chcesz wygodnie wysłać paczkę do Niemiec? Wybierz nadanie paczki w punkcie GLS i doręczenie kurierem pod adres odbiorcy, z możliwością przekierowania do punktu odbioru. Jest to idealne rozwiązanie dla nadawcy, który w pełni kontroluje nadanie paczki – wybiera dzień i godzinę nadania. Dogodna lokalizacja punktów oraz placówek partnerskich GLS to duży plus w momencie nadania. Wysłać paczkę możesz podczas spaceru, w drodze do pracy, robiąc zakupy w placówce, która współpracuje z przewoźnikiem np. sklep spożywczy, kwiaciarnia, zakład fryzjerski.

Śledzenie paczki do Niemiec

Mimo, że przewidywany czas doręczenia paczki dla kuriera GLS na trasie Polska – Niemcy to tylko 2 dni robocze. Każdy użytkownik serwisu BOXFOX.PL chce monitorować nadaną paczkę. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie jest Twoja przesyłka, wejdź na link trackingowy wysłany po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nadałeś kilka paczek z Polski do Niemiec? Nie martw się, z nami możesz śledzić kilka paczek jednocześnie.

W jakie dni mogę zamówić kuriera z Polski do Niemiec?

Na naszej stronie codziennie i o każdej porze możesz zamówić usługę kurierską do Niemiec. Pamiętaj jednak, że przy wyborze kuriera GLS z nadaniem spod wskazanego adresu, nadanie jest możliwe od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 17:00. Pamiętaj, że to Ty wybierasz dzień nadania paczki. Oczekuj w tym dniu na kuriera. Nadawaj komfortowo bez wychodzenia z domu!

W przypadku nadania paczki w punkcie nadania GLS Szyba Paczka, wydrukuj niezbędną etykietę, by przesyłka została przyjęta w punkcie. Dla tej opcji nadania w punkcie zwróć uwagę na godziny otwarcia danej filii, oddziału czy placówki GLS.

Paczki do Niemiec – kody pocztowe

Wysyłając paczkę do Niemiec pamiętaj o poprawnym zaadresowaniu przesyłki. Wtedy będziesz miał pewność, że wysyłka zostanie doręczona do odbiorcy bez dodatkowych utrudnień. Obecnie jeśli nadajesz przesyłkę kurierem za pośrednictwem serwisu BOXFOX.PL wszystkie dane potrzebne do wysyłki, zlecający wprowadzi w formularzu zamówienia. Niezbędne dane adresata to imię i nazwisko, nazwa firmy (opcjonalnie), kod pocztowy, nazwa miejscowości, ulica z numerem domu (bloku), numer mieszkania (lokalu), numer telefonu, adres e-mail. Na podstawie w/w informacji zostanie wygenerowana dla Ciebie, jako nadawcy etykieta przewozowa. Na niej znajdą się podstawowe dane odbiorcy oraz kod kreskowy lub QR. Przy pomocy kodów QR oraz kreskowych przesyłki są skanowane w poszczególnych oddziałach przeładunkowych. Zwróć uwagę, że pewne dane adresowe u poszczególnych przewoźników mogę być zanonimizowane.

Niemcy, jak każdy kraj w UE posiada własny system kodów pocztowych. Zatem czym charakteryzują się kody pocztowe u naszych zachodnich sąsiadów? W Niemczech kody pocztowe składają się z pięciu znaków liczbowych. Pierwsza cyfra oznacza dany okręg pocztowy, druga i trzecia cyfra lokalizuje rewir w danym okręgu pocztowym, z kolei dwie ostatnie cyfry określają dane miasto w Niemczech. Zwróć uwagę, że podczas zapisu kodu pocztowego dla Niemiec, nie stawiamy myślnika lub odstępu pomiędzy cyframi. Dodatkowo nie ma potrzeby zapisywania przed kodem pocztowym symbolu kraju „DE”.

Ekologiczna wysyłka paczki do Niemiec

Chcesz nadać paczkę do Niemiec i jesteś właśnie na etapie pakowania? Zostań z nami i dowiedź się, jak zapakować przesyłkę ekologicznie! Pamiętaj, że pakowanie z myślą o środowisku naturalnym wcale nie musi być kosztowne oraz nie wymaga dodatkowych zakupów. Mianem zielonych rozwiązań w procesie pakowania to m.in. zastosowanie biodegradowalnych materiałów podczas pakowania przesyłki, wykorzystanie do wysyłki używanych pudełek kartonowych (pamiętaj o usunięciu starych etykiet i listów przewozowych), stosowanie ekologicznych wypełniaczy do paczek, dopasowanie wielkość pudełka do wysyłanego przedmiotu - dzięki czemu oszczędzasz na kosztach wysyłki, wybór papierowych taśm pakowych zamiast tradycyjnych, nadanie paczki w punkcie GLS Szybka Paczka - przesyłkę możesz nadać podczas zakupów, spaceru, w drodze do pracy. Nadanie wysyłki za pośrednictwem punktów nadań redukuje emisję dwutlenku węgla oraz zużycie paliwa.

 

Inne kierunki

 

Formularz kontaktowyInformujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x