Kurier do Belgii

2019-07-19
Kraj nadania
Kraj doręczenia
Waga (kg)
Ilość
Kształt opakowania
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Paczki do Belgii

W ciągu ostatniej dekady w Polsce zaszło bardzo dużo zmian, które związane są przede wszystkim ze wstąpieniem do Unii Europejskiej oraz upowszechnieniem się taniego Internetu. Te dwie kwestie zupełnie odmieniły los wielu przedsiębiorców, którzy mogą obecnie sprzedawać swoje towary nie tylko w kraju, ale też za granicą. Za pośrednictwem sklepu online mają okazję szybko dotrzeć do pokaźnego grona odbiorców, znacznie zwiększając obroty własnej firmy. Początkujący biznesmeni, którzy dopiero pragną podbijać rynki zachodnie, muszą być konkurencyjni dla większych graczy, nie tylko w kwestii jakości towarów, ale przede wszystkim cen przesyłek kurierskich. Jednym z rynków zbytu jest Belgia, niewielki kraj, którego mieszkańcy chętnie wybierają polski produkt, jeśli tylko oferta jest tania i dostępna jest bezpieczna dostawa paczek prosto do domu.

Paczki do Belgii

Dziś wysłanie paczki do Belgii kurierem jest nie tylko proste ale również tanie. Przewoźnicy dają różne możliwości nadania i doręczenia. Rozbudowana siatka magazynów przeładunkowych również pozytywnie wpływa na szybkość doręczenia. Ponadto, w celu zamówienia usługi kurierskiej nie trzeba już stać w długich kolejkach. Internet daje nam wiele możliwości, z każdego miejsca oraz urządzenia łatwo zamówimy online kuriera do domu lub miejsca pracy. Paczkę możesz też nadać samodzielnie w punkcie nadania. Nie zapomnij tylko przygotować prawidłowo swój pakunek zanim kurier zjawi się po odbiór lub zanim wyślesz przesyłkę za pośrednictwem punktu PUDO (kurierski punkt nadań i odbioru przesyłek).

Szybka i tania paczka do Belgii

Początkujący przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług brokera kurierskiego BOXFOX.PL, który oferuje niezwykle szybkie, tanie oraz bezpieczne przesyłki międzynarodowe. Mimo że firma jest pośrednikiem pomiędzy Klientem pragnącym wysłać paczkę a jej dostawcą, to ceny oferowane przez nią są bardzo przystępne. Broker posiada wielu usługobiorców, dla których wyszukuje najlepsze formy dostawy w największych firmach logistycznych Europy. Dzięki temu, że każdego miesiąca BOXFOX.PL pośredniczy w nadawaniu tysięcy paczek, może negocjować bardzo niskie ceny. Jest to korzystne dla jego Klientów, którzy samodzielnie nie mogliby liczyć na takie rabaty. Bezpośrednio przekłada się to na ich zarobki, ponieważ za sprawą brokera są w stanie zaoferować kupującym bardzo tanie lub wręcz darmowe przesyłki. Wiele badań wskazuje, że właśnie koszt dostawy jest jednym z decydujących czynników, jakie wpływają na wybór konkretnego sklepu online. Dotyczy to także mieszkańców Belgii, którzy chętnie zamawiają towary przez Internet, jeśli tylko kurier jest tani, szybki i przede wszystkim bezpieczny.

Ile kosztuje wysyłka paczki do Belgii?

Oferujemy konkurencyjne ceny za wysyłkę międzynarodową z Polski do Belgii, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Właściciele e-biznesów mogą liczyć na dodatkowe rabaty, dzięki systematycznemu korzystaniu z naszych usług. Specjalna oferta cenowa staje się dostępna już przy realizacji przynajmniej dwóch przesyłek miesięcznie. Sięgnij do naszego kalkulatora szybkiej wyceny i ustal koszty wysyłki Twojej paczki do Belgii. Ostateczną cenę otrzymasz po podaniu parametrów przesyłki – wymiarów w centymetrach, wagi w kilogramach oraz sposobu nadania. Jeśli zdecydujesz się nadać paczkę w punkcie zapłacisz mniej, niż jeśli zamówisz kuriera pod adres. Nasze usługi kurierskie z Polski do Belgii oferujemy już od 75 zł netto.

Bezpieczne przesyłki do Belgii

Nadawanie przesyłek za pośrednictwem BOXFOX.PL jest bardzo proste, a wszystko można zrobić za pośrednictwem strony internetowej. Paczki zagraniczne dla brokera dostarcza kurier GLS, jednej z ważniejszych korporacji w branży logistycznej Europy. Firma ta posiada swoje oddziały w większości krajów Starego Kontynentu. Korzystając z oferty dostępnej na stronie, możliwa jest szybka dostawa towarów do dowolnego miejsca UE, za które z pewnością nikt nie przepłaci! Niewielka paczka nadana do Belgii kosztuje już nawet niecałe 55 złotych, czyli o kilkadziesiąt procent taniej, niż trzeba zapłacić bez pośrednictwa. Jednak najważniejsze jest to, że Klient korzystający z usług BOXFOX.PL ma gwarancję, że wysłane towary dotrą bezpiecznie na miejsce przeznaczenia. Firma oferuje bowiem ubezpieczenie przesyłki zagranicznej na kwotę do 500 PLN całkowicie za darmo! Takie atrakcyjne warunki współpracy dotyczą paczek nadanych do wielu krajów europejskich, m.in. Szwecji, Niemiec czy Austrii. Z usług brokera kurierskiego mogą korzystać też Klienci indywidualni, których interesują tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki międzynarodowe i krajowe.

Oferowane przez BOXFOX.PL tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie zyskują na popularności zarówno wśród polskich Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Co wpływa najbardziej na wzrost popytu na tego rodzaju usług? Istnieje kilka czynników, napędzających to zapotrzebowanie. Jednym z nich jest rozwój rodzimych firm e-commerce, które rozszerzają zakres swojej obsługi na kraje całej Unii Europejskiej. Powiększenie zasięgów wiąże się z koniecznością współpracy z zaufanym i szybkim kurierem, który dostarczy na miejsce paczkę z zakupionym towarem, dbając o jej bezpieczeństwo i najwyższy standard usługi. Polskie produkty są tanie, przez co chętnie zamawiają je osoby z innych krajów europejskich, co sprawia, że przedsiębiorcy coraz częściej poszerzają zakres swoich dostaw o zagraniczne rynki, na przykład belgijski.

Jak zamówić taniego kuriera, dostarczającego paczki do Belgii?

O ile szybka i bezpieczna przesyłka w granicach tego samego kraju zazwyczaj jest dość tania, w przypadku tych międzynarodowych niełatwo jest znaleźć ofertę w atrakcyjnej cenie. Odwiedzając strony spedytorów, można łatwo zniechęcić się do zamówienia kuriera ze względu na wysokie kwoty, jakie trzeba przeznaczyć na usługę. Istnieje jednak możliwość zamówienia w niższej cenie – wystarczy skorzystać z BOXFOX.PL, platformy pośredniczącej między firmą spedycyjną a Klientem. Przedsiębiorstwa kurierskie, oferujące szybkie przesyłki międzynarodowe, często wymagają również podpisania długotrwałej umowy. Może to skutecznie zniechęcić właściciela firmy z branży e-commerce, zwłaszcza tego, który chce jedynie przetestować opcję dostawy za granicę, sprawdzając, czy przynosi ona wymierne korzyści. BOXFOX.PL eliminuje konieczność tego rodzaju zobowiązań, oferując usługi kurierskie w formie jednorazowej, bez obowiązku zdecydowania się na długotrwałą współpracę. Wysyłaj z nami bezpieczne paczki najtaniej na rynku!

Bezpieczna i szybka przesyłka do Belgii – jak przygotować paczkę?

Za pośrednictwem naszego portalu, tania paczka do Belgii może być nadana w kilku krokach – wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, podając dokładne dane nadawcy i odbiorcy. Potem pozostaje już tylko czekać, aż szybki i bezpieczny kurier odbierze ją spod podanego adresu. Szczególnie istotnym aspektem przy przygotowaniu paczek do nadania jest ich odpowiednie zapakowanie. Nie ma jednej recepty na właściwe zabezpieczenie przesyłanej zawartości – wszystko zależy od gabarytów, stopnia wrażliwości na uszkodzenia i kilku innych czynników. Warto zadbać o odpowiednią izolację paczki, używając folii bąbelkowej czy styropianu, a następnie umieścić w odpowiednio dobranym kartonie, zakleić i zaetykietować. List przewozowy i etykiety, którymi należy opatrzyć przesyłkę, otrzymasz w mailu po złożeniu zamówienia.

Szybki kurier do Belgii – kiedy paczka dotrze na miejsce?

W przypadku wysłania taniej paczki do Belgii możesz liczyć na dość szybkie dostarczenie. Kurier powinien uporać się z zamówieniem w 3 dni. Oczywiście, czas dostawy zależy od wybranego przez Ciebie przy zamówieniu sposobu doręczenia. Gdy jest on ekspresowy, przesyłka powinna pojawić się pod wskazanym adresem już w następnym dniu. Doręczenie w trybie ekonomicznym zazwyczaj trwa natomiast 3–4 dni roboczych. Nie musisz obawiać się o to, czy nadana przez Ciebie szybka paczka jest bezpieczna – trasa jej dostawy jest stale monitorowana, a lokalizacja aktualizowana raz na dobę. Sprawia to, że jej zaginięcie w zasadzie nie jest możliwe. Bezpieczeństwo to dla nas kwestia priorytetowa, podobnie jak dla naszych Klientów. Oferujemy im bezpłatne ubezpieczenie paczki czy przesyłki na kwotę do 500 zł.

Paczki do Belgii – oferta dla firm i sklepów internetowych

Wysyłasz paczki do klientów w Belgii i szukasz tanich usług logistycznych? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie ofertę na przesyłki drogowe kurierem GLS. Nie wymagamy miesięcznych deklaracji ilości przesyłek oraz podpisywania umowy. Nasza propozycja dla biznesu zawsze jest dopasowana do Twoich potrzeb, tak byś cieszył się niedrogą wysyłką do Antwerpii, Gandawa, Brukseli oraz innych miast i obszarów wiejskich w Belgii.

Wygodne nadanie paczki do Belgii w dobrej cenie

Planujesz wysyłkę paczki do znajomego lub rodziny, a może prowadzisz firmę? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość i rozwiązania, które obniżą koszt Twoich wysyłek!

Dla e-biznesu przygotujemy dedykowaną ofertę, dzięki czemu zoptymalizujesz koszt usługi kurierskiej na trasie Polska – Belgia. Wypełnij formularz kontaktowy, podaj nam niezbędne dane do przygotowania cennika dla Twoich przesyłek. Nasi specjaliści wrócą do Ciebie ze szczegółowymi informacjami.

Dla okazjonalnej wysyłki – dla małych sklepów internetowych i osób prywatnych, dajemy możliwość elastycznego nadania w punktach GLS Szybka Paczka. Nie trać czasu na czekanie na kuriera, nadawaj paczki do Belgii podczas zakupów, spaceru lub drogi do pracy.

Wyślij paczkę do Belgii bez drukowania etykiety

Nie masz drukarki w zasięgu ręki i zastanawiasz się, czy musisz drukować dokumenty przewozowe? Nie! W przypadku wysyłki paczki za pośrednictwem BOXFOX.PL nie musisz martwić się o wydruk etykiety przewozowej. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, kurier GLS przyjedzie po Twoją paczkę z gotową etykietą.

Jak mogę śledzić paczkę do Belgii?

Po uzupełnieniu formularza zamówienia i opłaceniu usługi kurierskiej do Belgii, otrzymasz na podany adres mailowy numer listu przesyłki oraz link do śledzenia. Przesyłkę możesz monitorować na stronie danego przewoźnika, po wprowadzeniu numeru przewozowego dla danej paczki. Drugim narzędziem umożliwiającym śledzenie przesyłki jest link monitorujący. Sprawdzaj aktualne statusy nadanej paczki do  Antwerpii, Brukseli, Gandawa lub innego miasta w Belgii.

Monitoring przesyłki jest szczególnie ważny w wysyłce zagranicznej, gdzie czas doręczenia jest dłuższy niż w obrocie krajowym. Tracking to funkcjonalność pomocna zarówno dla nadawy i odbiorcy. Pamiętaj, że aktualną lokalizację swojej paczki możesz sprawdzić w każdej chwili w domu lub w podróży, przy pomocy komputera czy urządzenia mobilnego.

Czas doręczenia paczki do Belgii

Zanim nadamy paczkę do Belgii w punkcie lub u kuriera, szukamy firmy kurierskiej, która tanio i bezpiecznie doręczy nasz pakunek. Dodatkowo pojawia się pytanie, ile idzie przesyłka z Polski do Belgii. Dlatego pozostań z nami, a dowiesz się jaki jest czas dostawy paczki do Belgii i które czynniki mają wpływ na termin doręczenia. Wysyłki na trasie Polska – Belgia nie podlegają odprawom celnym, co skraca ilość dni roboczych w realizacji usługi kurierskiej. Przykładowo, dla kuriera GLS przewidywany czas dostawy przesyłek do Belgii to 3-4 dni robocze, liczone od dnia wydania wysyłki. Każdy przewoźnik oferuje indywidualny termin doręczenia. Oczywiście, szybkość usługi transportowej mocno generuje cenę wysyłki do Belgii. Zasada jest prosta, im szybciej przesyłka zostanie dostarczona z punktu A do punktu B, tym cena usługi wzrasta. Dlatego kurier GLS w usłudze standardowej to świetne rozwiązanie dla osób prywatnych oraz firm, które chcą nadać paczkę do Belgii niedrogo, przy stosunkowo szybkim terminie realizacji. Użytkownikom, którym bardzo zależy na czasie, decydują się na opcję przesyłki ekspresowej, która jest zdecydowanie droższa niż standardowa.

Czas doręczenia paczki jest zależny od kilku czynników m.in. rodzaju usługi (ekspresowa lub ekonomiczna), poprawnego zapakowania przesyłki przed wydaniem, godzina i dzień nadania wysyłki oraz losowe i nieprzewidziane przygody (utrudnienia drogowe lub pogodowe).

Jak najtaniej wysłać paczkę do Belgii?

Jeśli chcesz najtaniej wysłać paczkę do Belgii, warto skorzystać z opcji nadania paczki w punkcie GLS Szybka Paczka. To świetna możliwość dla klientów, którzy nie chcą przepłacać za przesyłkę zagraniczną oraz cenią sobie wygodne nadanie w punkcie GLS lub placówce partnerskiej tego przewoźnika. Niższe koszty wysyłki do Belgii z nadaniem w punkcie są możliwe dzięki konsolidacji przesyłek właśnie za pośrednictwem punktów PUDO. Kurier może odebrać wszystkie przesyłki w punkcie nadania z danego rejonu w tym samym momencie, zamiast bezpośredni odbiór spod wskazanego adresu nadawcy. Warto zwrócić też uwagę, że nadanie do Belgii przesyłki w punkcie GLS pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Dlatego bądź świadomym konsumentem, jeśli masz taką możliwość wybieraj w codziennym życiu działania proekologiczne. Zmniejsz koszty wysyłki paczek do Belgii i ślad węglowy już dziś!

Kurier GLS do Belgii

Jeśli szukasz niezawodnej dostawy dla siebie lub swojej firmy, postaw na kuriera GLS. Przewoźnik szybko i terminowo doręczy każdą przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres w Belgii. Dzięki rozbudowanej sieci punktów ParcelShop, możesz nadać lub odebrać paczkę, kiedy tylko chcesz! Możesz to zrobić przy okazji zakupów, czy rodzinnego spaceru. Z GLSem paczkę możesz wysłać komfortowo bez wychodzenia z domu, nawet jeśli nie posiadasz drukarki. Listy przewozowe zostaną bezpłatnie przygotowane w danych oddziale odbierającym. Nadaną paczkę możesz śledzić już po pierwszy skanowaniu w momencie wydania kurierowi, po jej doręczenie do adresata. Kuriera GLS zamówisz bez umowy za pośrednictwem BOXFOX.PL. Nasze narzędzie do wyceny paczki – kalkulator, pozwoli Ci szybko i samodzielnie określić cenę usługi kurierskiej. 

Inne kierunki

Z BoxFox dostarczysz przesyłkę do ponad 250 krajów na całym świecie! Zobacz nasz cennik przesyłek zagranicznych z pełną listą krajów, do których dostarczamy i zamów kuriera już dziś!

Formularz kontaktowyInformujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x