Kurier do Hiszpanii

2019-08-05
Kraj nadania
Kraj doręczenia
Waga (kg)
Ilość
Kształt opakowania
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Paczki do Hiszpanii

Obywatele Polski słyną z przedsiębiorczości, a na terenie naszego kraju zarejestrowanych jest bardzo wiele firm odnoszących sukcesy. W ciągu ostatniej dekady nastąpił ogromny rozwój branży e-commerce, a to za sprawą upowszechnienia się internetu. Obecnie, aby szybko zacząć sprzedaż towarów online, wystarczy założyć estetyczny i łatwy i bezpieczny w obsłudze sklep online, najlepiej z anglojęzyczną wersją. Opcja taka jest stosunkowo tania. Dzięki temu przedsiębiorca zyska Klientów w innych krajach europejskich, którym towar będzie dostarczać tanim, szybkim i bezpiecznym kurierem.

Paczka do Hiszpanii

Mieszkańcy tego słonecznego państwa chętnie robią zakupy w Internecie, nie tylko u lokalnych sprzedawców, ale też tych z zagranicy. Polscy przedsiębiorcy ze względu na niższe ceny w kraju, mogą oferować Europejczykom za pośrednictwem kuriera bardzo tanie towary, które jednocześnie wyróżnia wysoka jakość. Rodzimy produkt cieszy się dużym powodzeniem w Hiszpanii, wiele firmy z branży e-commerce oferuje nawet osobną wersję językową dla tamtejszych nabywców. Jedynym problemem, jaki napotykają sprzedawcy, są przesyłki kurierskie. Ceny u kuriera dostarczającego paczki do tego kraju są bowiem bardzo wysokie. Na szczęście istnieje idealna alternatywa w postaci brokera BOXFOX.PL, u którego przesyłka jest tania, szybka i zawsze bezpieczna.

Paczki do Hiszpanii – oferta dla firm

Dbamy o małe i duże sklepy internetowe. Jeśli prowadzisz mały sklep online i jest to dodatek do pracy na etacie, koniecznie napisz do nas! Paczki do Hiszpanii kurierem GLS to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę, że dla małych działalności „mądre oszczędzanie” to podstawa prowadzenia biznesu. Nie chodzi tu o wydawanie mniejszych środków na kampanie reklamowe, czy nie rozwijanie nowych kierunków sprzedaży. Ale w pewnych sytuacjach możesz poszukać rozwiązań, które pomogą Ci zoptymalizować koszty. Od dziś oszczędzaj na wysyłce paczek do Hiszpanii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom większym firmom z branży e-commerce rozszerzamy możliwość wysyłki z lokalnymi przewoźnikami w Hiszpanii. Od teraz możemy dopasować danego przewoźnika do Twojej branży, w zależności od wagi, wymiarów i kształtu przesyłki.

Napisz do nas i otrzymaj ofertę dla firm!

Hiszpania jest ważnym krajem dla usług kurierskich

Jednak nie tylko polska branża e-commerce wysyła paczki do Hiszpanii, wiele przesyłek jest nadawanych do tego kraju przez osoby prywatne. Na terenie państwa żyje obecnie 100 tysięcy przedstawicieli Polonii, zamieszkujących głównie duże miasta, takie jak Madryt czy Barcelona. Osoby te mają nadal swoje rodziny w kraju, które przesyłają im za pośrednictwem kuriera różnorodne produkty. Dlatego istnieje duże zapotrzebowanie na firmy takie jak BOXFOX.PL, u których paczka do Hiszpanii jest nadawana przy minimum formalności. Podróż pomiędzy Polską a półwyspem Iberyjskim jest bardzo długa, dlatego przy wyborze usług kurierskich wybiera się firmę, która zapewnia bezpieczne, tanie i szybkie przesyłki. W taki sposób działa właśnie broker BOXFOX.PL, zatem warto nawiązać z nim współpracę.

Tania paczka do Hiszpanii

Firmy zajmujące się pośrednictwem w usługach związanych z dostarczaniem przesyłek przeważnie kojarzą się też z wyższymi cenami, w końcu muszą przecież na czymś zarabiać. Jednak w przypadku kuriera sytuacja wygląda całkiem inaczej. Dzięki brokerowi paczki są nawet o kilkadziesiąt procent tańsze. Ceny w branży logistycznej uzależnione są w dużej mierze od ilości przesyłek nadawanych przez Klienta – im jest ich więcej, tym pojedynczy koszt jest niższy. Niewielka firma sprzedająca towary w Hiszpanii wysyła średnio kilkanaście paczek w miesiącu, dlatego kurier proponuje jej bardzo wysokie ceny. Broker zrzeszający tysiące takich Klientów jest na lepszej pozycji negocjacyjnej, dlatego przesyłki kurierskie u niego są tanie, szybkie i bezpieczne.

Tanie przesyłki do Hiszpanii

Współpracownikiem brokera BOXFOX.PL jest kurier GLS, zajmujący się dostarczaniem paczek do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu może on zaproponować bardzo szybkie i tanie przesyłki, nawet do tak odległych części kontynentu. Dodatkowo, korzystając z usług brokera, można liczyć na zupełnie darmowe ubezpieczenie każdej paczki na kwotę sięgającą 1 tys. złotych. Z tego powodu towar w drodze jest bezpieczny, co jest szczególnie istotne w przypadku tych bardziej wartościowych. Obywatele Hiszpanii chętniej robią zakupy w zagranicznych sklepach, jeśli mają gwarancję szybkiej przesyłki, która jest tania albo nawet darmowa i przede wszystkim bezpieczna. Dlatego dzięki kurierowi BOXFOX.PL można zyskać wielu nowych Klientów w tym słonecznym kraju.

Tanie przesyłki kurierskie do Hiszpanii

Osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy chcą nadawać tanie paczki do Hiszpanii szybko i bezpiecznie, nie mogli lepiej trafić! Współpraca z kurierem BOXFOX.PL nie wymaga podpisywania wiążących umów, a międzynarodowe przesyłki są dostępne już od 1 sztuki. Jednak oferta brokera nie jest ograniczona. Pośredniczy on w nadawaniu tanich i bezpiecznych paczek nie tylko do Hiszpanii, ale i do większości krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Szwecja czy Austria. Przesyłki kurierskie można przekazywać bezpośrednio na stronie. Wystarczy kilka minut, aby zamówić kuriera do dowolnej części kontynentu.

 

Współcześnie bezpieczne i tanie przesyłki kurierskie to rynek przeżywający prawdziwy boom. Powodów jest wiele – do najważniejszych należy wciąż rosnąca popularność internetowych zakupów, a także migracje i postępująca globalizacja, przynosząca nowe możliwości firmom z różnych sektorów. Dostawa zagranicznych paczek to standard oferowany przez sklepy internetowe na całym świecie, co sprawia, że bezpieczny kurier jest tak pożądany w najróżniejszych branżach. W związku ze wzrostem popularności mobilnego stylu życia coraz więcej osób cyklicznie zmienia miejsce, co również rodzi zapotrzebowanie na szybkie przesyłki. To jedne z głównych powodów, dla których popyt na usługę dostarczenia paczki przez zaufanego i taniego kuriera stale rośnie. Nadawanie ich w obrębie tego samego kraju zazwyczaj nie wiąże się z dużymi kosztami. W przypadku przesyłek zagranicznych, na przykład do Hiszpanii, cena proponowana na stronach spedytorów zazwyczaj jednak okazuje się wysoka. Skorzystanie z usług portali pośredniczących, takich jak BOXFOX.PL, umożliwia uniknięcie dużych wydatków na kuriera. Wybierając tego rodzaju platformę, masz pewność, że nie przepłacasz.

Jak wybrać bezpiecznego kuriera do Hiszpanii?

Słoneczna Hiszpania jest jednym z krajów, które coraz częściej stają się główną grupą odbiorczą polskich sklepów e-commerce. Wiele firm wprowadza nawet hiszpańskojęzyczne wersje serwisów, aby umożliwić zakupy Klientom z tego obszaru Europy. Popularność rodzimych produktów z różnych sektorów, począwszy od odzieżowego po bio, zdecydowanie rośnie, na co wpływ ma wysoka jakość oferowanych przez polskich dostawców wyrobów i konkurencyjna oferta cenowa, a także wiele innych czynników. Nadanie taniej i bezpiecznej paczki do Hiszpanii jest możliwe – wystarczy jedynie unikać bezpośredniego zamawiania przesyłek, korzystając zamiast tego z usług platform, gromadzących najatrakcyjniejsze oferty firm spedycyjnych. Wybierając BOXFOX.PL, masz całkowitą pewność, że cena za usługę kurierską należy do najniższych na rynku.

Tania paczka do Hiszpanii – jak ją przygotować?

Jednocześnie, wszystko odbywa się bez zbędnych zobowiązań. Zapomnij o długotrwałych umowach, których często wymagają spedytorzy – z naszą platformą załatwisz wszystko szybko i jednorazowo. Bezpieczne, szybkie i tanie przesyłki kurierskie do Hiszpanii zamówisz za pośrednictwem prostego formularza. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli biznesów e-commerce, starających się poszerzyć swój międzynarodowy zasięg. Inwestując w zaufanego, szybkiego kuriera, bez wątpienia zaskarbisz sobie wiernych Klientów, zamawiających Twoje produkty za pośrednictwem sieci. Spedytor, z którym współpracujemy, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w usługach kurierskich, które umożliwia zachowanie najwyższych standardów usługi. Powierzając przesyłkę w ich ręce, masz gwarancję, że znajdujące się w środku wyroby nie ulegną uszkodzeniu, o ile tylko dobrze zabezpieczyłeś całość przed nadaniem. Jak właściwie zapakować paczkę? Przede wszystkim należy otoczyć przedmiot warstwą ochronną w postaci styropianu lub folii bąbelkowej. Następnie należy umieścić go w opakowaniu, dbając o szczelne zaklejenie taśmą. Nie musisz się obawiać, że szybka i tania paczka zagubi się podczas międzynarodowej podróży – kurierzy współpracującej z nami firmy GLS są cały czas w zasięgu, a trasa nadanej przesyłki jest stale monitorowana, dzięki czemu jest ona w stu procentach bezpieczna.

Szybki kurier do Hiszpanii – w ile dni dotrze przesyłka?

BOXFOX.PL to dobre rozwiązanie nie tylko dla Klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Osoby mieszkające na Półwyspie Iberyjskim na stałe lub na określony czas, zapewne docenią możliwość zamówienia szybkich, bezpiecznych i tanich przesyłek kurierskich do Hiszpanii. Dzięki temu ich bliscy mogą nadać do kraju najróżniejsze artykuły z rodzimych stron, co stanowi popularną praktykę wśród rodzin i przyjaciół. W przypadku nadania paczki przez BOXFOX.PL znika konieczność dopełnienia licznych formalności, z którą może wiązać się korzystanie bezpośrednio ze strony bezpiecznego kuriera. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłki. Korzystając z naszego portalu, otrzymujesz możliwość darmowego ubezpieczenia każdej paczki na kwotę sięgającą 500 zł. Czas dostarczenia przesyłki kurierskiej do Hiszpanii zależy od opcji doręczenia – ekspresowa zajmuje do dwóch dni, natomiast standardowa – maksimum 7. Warto wiedzieć, że do Hiszpanii nie należy wysyłać substancji toksycznych i wybuchowych, łatwo psującej się żywności czy próbek biologicznych. Jeśli nie masz pewności, czy zawartość Twojej paczki jest dozwolona, skontaktuj się z nami przez formularz.

Inne kierunki

Z BOXFOX.PL dostarczysz przesyłkę do wszystkich krajów UE! Zobacz nasz cennik przesyłek zagranicznych z pełną listą krajów, do których dostarczamy i zamów kuriera już dziś!

Formularz kontaktowyInformujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x