Kurier do Anglii

Kraj nadania
Kraj doręczenia
Waga (kg)
Ilość
Kształt opakowania
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Flaga Wielkiej Brytanii

Szacuje się, że w Anglii mieszka obecnie od 700 tysięcy do nawet miliona Polaków, którzy przeprowadzili się tam głównie w celach zarobkowych. Tak liczna Polonia nie może nie mieć wpływu na polską branżę e-commerce, która cieszy się dużą popularnością wśród rodaków w UK. Sklepy internetowe z roku na rok wysyłają coraz więcej towarów za granicę, z czego duża część trafia właśnie do Wielkiej Brytanii. Jest to dla nich pozytywny trend, który jednak wiąże się z koniecznością znalezienia taniego kuriera. Doręczenia przesyłek za granicę bywają drogie, to ile kosztuje paczka do Anglii, jest uzależnione przede wszystkim od tego, jaką umowę sprzedawca podpisał z firmą kurierską. W przypadku drobnych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają podbój rynku w UK, cena dostawy będzie praktycznie taka sama, jak w przypadku osoby fizycznej. Z kolei wielkie korporacje z branży e-commerce są w silnej pozycji negocjacyjnej, wysyłając dużo paczek w ciągu miesiąca, mogą bowiem otrzymać bardzo korzystne warunki. Przekłada się to na praktyczny brak konkurencyjności niewielkiego sklepu online w porównaniu dużym potentatem, ten drugi może, nie tracąc zysków, zaproponować kupującym darmową przesyłkę.

Na szczęście mniejsze firmy e-commerce mają doskonałą alternatywę, w postaci brokera kurierskiego Bofox.pl. W ich imieniu zajmujemy się negocjowaniem cen tak, aby koszt wysyłki paczki do Anglii był dla nich możliwie najbardziej opłacalny. Bezpośrednio przekłada się to na wzrost zamówień, można bowiem kupującym zaproponować tanią lub nawet darmową przesyłkę. 

Przejdź do sekcji:

 

Bezpieczna, tania i szybka paczka do Anglii

Prowadzisz sklep internetowy i pragniesz rozszerzyć swoją strefę wpływów o rynek angielski? W takim razie nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb! Chociaż polskie towary bez względu na ich rodzaj, są nierzadko o wiele tańsze niż te brytyjskie, to osobom mieszkającym w UK często bardziej opłaca się dokonać zakupu w lokalnym sklepie, niż płacić za kosztowną przesyłkę produktów z Polski. Jednak jako sprzedawca nie konkurujesz tylko z firmami w Anglii, ale innymi przedstawicielami branży e-commerce, z całej Europy. Nawet jeśli Twój produkt jest tańszy i lepszy niż podobny w dużej korporacji, to ta druga zaproponuje klientowi szybką, bezpieczną darmową dostawę paczki, czym go z pewnością przekona do zakupu. Z kolei dla Ciebie taka opcja jest całkowicie nieopłacalna, biorąc pod uwagę ceny przesyłek zagranicznych w firmach kurierskich. Musiałbyś zlecać u nich kilkaset paczek w ciągu miesiąca, aby wynegocjować dobre warunki dostarczania przesyłek do UK, a trudno o taki obrót, kiedy na starcie konkurencja pokonuje Cię darmową dostawą. 

W Boxfox.pl wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i możemy zaproponować Ci niezwykle atrakcyjne ceny! U nas doręczenie paczki do Anglii będzie kosztować nawet o 87% taniej, niż w przypadku standardowego kuriera. Nasza oferta nie dotyczy tylko UK, ale też wielu innych krajów europejskich. Zatem jeśli jesteś z branży e-commerce i chcesz sprzedawać swój produkt także za granicą, koniecznie sprawdź, opcje szybkiej, bezpiecznej dostawy produktów do Anglii i przekonaj się, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Anglia jest ważnym krajem dla usług kurierskich

Wielka Brytania, a przede wszystkim Anglia może się pochwalić jedną z bardziej rozwiniętych gospodarek na świecie, ten stan utrzymuje się już od czasów rewolucji przemysłowej. Wraz z rozwojem internetu oraz branży e-commerce wielu przedsiębiorców z całej Europy, w tym z Polski, zyskało szansę na to, aby zacząć sprzedawać swoje towary w UK. W dzisiejszych czasach już nie trzeba ograniczać się do lokalnego marketu, kiedy chcemy zakupić telefon, dodatki do domu czy artykuły rzemieślnicze - wszystko można zamówić online z drugiego końca świata, a paczka dotrze szybko i bezpiecznie w umówione miejsce! Jednak rynek e-commerce w Anglii i pozostałych częściach UK tak samo, jak w innych krajach, jest nierozerwalnie związany z usługami kurierskimi, w końcu produkty zamówione online ktoś musi dostarczyć do naszego domu.

Ze względu na zamożność Brytyjczyków i ich dużą aktywność w zakupach internetowych, wiele firm zajmujących się dostarczaniem paczek czerpie duże zyski ze swojej działalności w UK. Niestety, w zależności od kuriera koszt przesyłki zagranicznej nie jest wcale tani. Wręcz przeciwnie - może być bardzo duży, szczególnie w przypadku Anglii, która znana jest z wysokich cen. Dlatego w Boxfox.pl nawiązaliśmy współpracę z firmą GLS, która jest podwykonawcą Royal Mail, państwowego przedsiębiorstwa pocztowego w UK. Dzięki temu nie tylko możemy zaproponować swoim klientom tanie, szybkie i bezpieczne  dostawy paczek na Wyspy, ale też bardzo wygodne formy ich doręczenia. Royal Mail posiada bowiem swoje oddziały na terenie całego kraju, nawet w niewielkich  angielskich miejscowościach.

Tania, szybka i bezpieczna paczka do Anglii

Kraj Ceny netto Ceny brutto
Wielka Brytania (GB)
do 5.00 kg 57,30 zł
 
do 10.00 kg 59,98 zł
 
do 15.00 kg 62,40 zł
 
do 25.00 kg 70,69 zł
 
do 30.00 kg 75,00 zł
 
do 40.00 kg 160,00 zł
 
do 5.00 kg 70,48 zł
 
do 10.00 kg 73,78 zł
 
do 15.00 kg 76,75 zł
 
do 25.00 kg 86,95 zł
 
do 30.00 kg 92,25 zł
 
do 40.00 kg 196,80 zł
 

W Boxfox.pl proponujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, które pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy na przesyłce towarów do Anglii! Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych zainteresowanych tanią, szybką, bezpieczną dostawą paczek na terenie UK. Chociaż działając jako broker, zajmujemy się pośrednictwem pomiędzy Tobą, a kurierem, to skorzystanie z naszych usług jest dla Ciebie bardziej opłacalne, niż współpraca bezpośrednia. Jak to możliwe? Otóż dzięki dużej bazie klientów znajdujemy się na silnej pozycji negocjacyjnej, dlatego w każdej firmie logistycznej możemy w znacznym stopniu obniżyć koszt pojedynczej przesyłki. Ty natomiast możesz skorzystać z naszej oferty jednorazowo, a i tak zapłacisz tyle samo! Wbrew pozorom także dla firmy kurierskiej taka opcja jest bardzo opłacalna. Jako broker stanowimy dla nich ważne źródło dochodu, zlecając im dostawę tysięcy paczek i przesyłek każdego miesiąca. Usługi brokera kurierskiego to także ogromna wygoda i bezpieczeństwo, nie musisz już szukać firmy, która zadba o Twoje paczki i zaoferuje dostawę przesyłki najtaniej, my zrobimy to w Twoim imieniu! Dzięki znacznie niższym kosztom będziesz miał szansę zaproponować klientom swojego sklepu online atrakcyjne warunki dostawy, tym samym konkurując z największymi firmami z Twojej branży funkcjonujących na terenie UK. Poza tym będziesz mógł przekonać nowych kupujących z Anglii, aby robili zakupy właśnie u Ciebie, co bezpośrednio przełoży się na generowane zyski.

Tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki do Anglii i innych części UK

W Boxfox.pl dostosowujemy swoją ofertę do klientów, dlatego zamawiając kuriera za naszym pośrednictwem, z pewnością będziesz zadowolony. Dzięki znajomości zwyczajów odbiorców paczek w wielu krajach Unii Europejskiej wybieramy najlepsze, a jednocześnie najtańsze rozwiązania. Dotyczy to także przesyłek do Anglii, której mieszkańcy preferują otrzymywać dostawy szybko i bezpiecznie - prosto do swojego domu. Według statystyk Metapack jednej z największych firm logistycznych dotyczy to aż 85% konsumentów! Dlatego w UK paczki i przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy GLS, która współpracując z Royal Mail, posiada bardzo dużą bazę kurierów praktycznie w każdym regionie kraju. Poza tym odbiorcy są nieustannie informowani o miejscu, w którym aktualnie znajduje się ich przesyłka i kiedy dokładnie będzie do nich dostarczona.

Te same statystyki sugerują, że aż 69% mieszkańców Anglii jako główny czynnik wyboru konkretnego sklepu wskazuje darmową dostawę paczek. Dlatego w swojej firmie warto wprowadzić taką opcję, chociażby w przypadku zakupów za większą kwotę. Dzięki temu, że przesyłki do UK za pośrednictwem Boxfox.pl są bardzo tanie, to z pewnością nie będziesz na tym stratny! Z drugiej strony badani konsumenci wskazali, że zależy im często na szybkiej, ekspresowej dostawie. Nic dziwnego, właściwie jedynym minusem zakupów online jest konieczność oczekiwania na zamówiony towar kilka dni. Aż 79% badanych stwierdziło, że mogą zgodzić się na wyższy koszt usług kurierskich, jeśli towar otrzymają tego samego dnia lub też w weekend.

Tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie do Anglii

Wysyłka towarów za granicę, na przykład na teren UK, to zawsze większy koszt niż w przypadku przesyłek krajowych. Nie oznacza to jednak, że jest nieopłacalna, szczególnie kiedy zależy Ci na sprzedaży swoich towarów w innym kraju. Anglia jest doskonałym rynkiem zbytu dla firm z polskiej branży e-commerce, z których chętnie korzystają zarówno rodowici Brytyjczycy, jak i Polonia. Z tego powodu, jeśli pragniesz zyskać nowych klientów i zwiększyć swoje obroty, UK to idealne miejsce. W Boxfox.pl pomożemy Ci natomiast skutecznie obniżyć koszty paczek nadawanych do tego kraju, zadbamy o to, by przesyłka szybko i bezpiecznie dotarła na miejsce, dzięki czemu sprzedaż będzie dla Ciebie na pewno opłacalna. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi Europy, jak również z ich lokalnymi współpracownikami w UK i innych krajach. Dzięki temu zawsze możemy dostosować usługi do potrzeb Twoich oraz adresatów.

Nawiązując z nami współpracę, nie musisz martwić się o formalności związane z załatwianiem usług kurierskich, staraliśmy się ograniczyć je do absolutnego minimum. Dlatego zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne nie muszą podpisywać z nami umowy w przypadku przesyłek krajowych oraz zagranicznych, w tym do Anglii i innych części UK Jednocześnie nie wprowadzamy limitu na minimalną ilość paczek, jakie musisz wysłać za naszym pośrednictwem. Aby złożyć zamówienie na usługę kurierską, wystarczy kilka chwil, zrobisz to na naszej stronie internetowej. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut! Dostawy do UK realizowane są w możliwie najkrótszym terminie, bezpiecznie i tanio w ciągu zaledwie kilku dni roboczych! Dlatego Twoi klienci z Anglii nie będą musieli zbyt długo czekać na zamówione towary; przesyłka dotrze do nich bardzo szybko, co z pewnością wpłynie na pozytywną ocenę Twojego sklepu internetowego. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty skontaktuj się z naszym biurem, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

 

Interesuje Cię bezpieczna, szybka i tania paczka do Anglii? Zależy Ci, aby przesyłka dotarła w ekspresowym tempie do adresata mieszkającego na terenie UK? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź, o czym musisz wiedzieć, zanim szybki kurier odbierze od Ciebie paczkę i wyruszy z nią w podróż do Wielkiej Brytanii.

Szybkie, bezpieczne i tanie przesyłki do Anglii i UK – czego nie można wysłać?

Chcesz w najbliższym czasie skorzystać z usług szybkiego kuriera do Anglii i zastanawiasz się, czy wszystkie towary możesz bezpiecznie wysłać? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że zgodnie z obowiązującymi przepisami istnieją pewne ograniczenia. Tanie paczki do UK mogą obejmować książki, kosmetyki, płyty CD, sprzęty AGD, czy elektronikę. Istnieją jednak artykuły, których kurier może od Ciebie nie odebrać. Chodzi tu nie tylko o kwestie związane z bezpieczeństwem (w przesyłkach nie można umieszczać materiałów łatwopalnych, żrących, czy wybuchowych). Należy także mieć na uwadze unijne regulacje prawne oraz przepisy sanitarne, które uniemożliwiają np. przewożenie żywych roślin, czy zwierząt. Paczki do Anglii i innych części UK nie mogą też zawierać:

  • produktów żywnościowych,
  • alkoholi i wyrobów tytoniowych,
  • lekarstw wydawanych na receptę,
  • narkotyków i substancji psychoaktywnych,
  • szczątków ludzkich/ zwierzęcych,
  • broni palnej,
  • dzieł sztuki, kamieni szlachetnych, złota, srebra, książeczek oszczędnościowych, kart kredytowych i tym podobnych wartościowych przedmiotów (muszą przejść specjalną procedurę rejestracyjną i mieć odpowiednie ubezpieczenie).

Bezpieczny, szybki i tani kurier do UK – ile trwa doręczenie paczki?

Na to, ile będzie finalnie wynosił czas doręczenia przesyłki do Anglii lub innych części UK, ma wpływ wiele różnych czynników. Przede wszystkim należy mieć na uwadze odległość, środek transportu, a także miejsce, do którego jest wysyłana paczka. Zdecydowanie szybciej ładunek dotrze bowiem do Bristolu, czy Londynu niż do mniejszego angielskiego miasta takiego jak np. Darlington, Hugh Town, czy Blackpool. Wynika to z faktu, że większe metropolie są bowiem sprawniej  i szybciej obsługiwane przez kurierów.

Tania, szybka, bezpieczna paczka do Anglii – o czym jeszcze pamiętać przed jej wysłaniem?

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka bezpiecznie dotrze do Wielkiej Brytanii lub innych części UK bez najdrobniejszego szwanku, postaw na sprawdzoną firmę kurierską. Wybierając doświadczone przedsiębiorstwo realizujące bezpieczne, szybkie i tanie paczki do Anglii, zyskasz gwarancję sprawnego i bezproblemowego przewozu.

Inne kierunki

Z BoxFox dostarczysz przesyłkę do ponad 250 krajów na całym świecie! Zobacz nasz cennik przesyłek zagranicznych z pełną listą krajów, do których dostarczamy i zamów kuriera już dziś!

Formularz kontaktowyInformujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x